top of page

Zwroty i wymiana

Zwroty

Aby każdy klient był w pełni zadowolony z posiadanej biżuterii, w sklepie QŹNIAR akceptujemy zwroty do 14 dni od doręczenia przesyłki.

Żeby zwrócić zakupione produkty, należy:

wypełnić formularz zwrotu, dostępny poniżej

odesłać go wraz z biżuterią i dowodem zakupu na adres:

 

Willow Pracownia Dominika Kuźniar
Mickiewicza 34/34a lok.7
51-619 Wrocław
Tel.: 795 132 094


Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie.
 
Koszt przesyłki biżuterii do pracowni pokrywa zwracający. Kwota za bizuterię zostanie niezwłocznie przelana na podane przez klienta konto bankowe.

Formularz zwrotu

Formularz odstąpienia od umowy

Wymiana

Istnieje możliwość wymiany biżuterii na model w tej samej, bądź wyższej cenie, w ciągu 14 dni od momentu odbioru zamówienia, po okazaniu dowodu zakupu biżuterii.

Produkty można wymienić na inne o tej samej lub wyższej wartości. Wymieniany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie.

 

Aby wymienić zamówienie należy odesłać biżuterię na adres wskazany powyżej wraz z danymi kontaktowymi, paragonem oraz informacją o chęci wymiany. Nową biżuterię należy zamówić na stronie internetowej qzniar.com wybierając formę płatności oraz dodając informację o wymianie w komentarzu do zamówienia.

W odpowiedzi zostanie wysłana informacja o ewentualnej kwocie koniecznej do dopłaty. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu
dominika.qzniar@gmail.com

Gwarancja i reklamacje

Kolorystyka biżuterii

Biżuteria marki QZNIAR wykonywana jest głównie ze srebra, srebra złoconego złotem 24 karatowym w kolorze żółtym, srebra złoconego złotem różowym. Niektóre elementy mogą być wykonane z mosiądzu lub miedzi, co jednak jest zawsze zaznaczone w opisach produktów. Kamienie użyte do wyrobu biżuterii to kamienie szlachetne bądź syntetyczne, przy czym zawsze w opisie znajduje się adnotacja dotycząca kamienia.

Jeśli elementy biżuterii są pokrywane emalią, oksydą, bądź inną substancją, to informacja o tym jest odnotowana w opisie produktu.

 

Do wyrobu biżuterii są także wykorzystywane surowce takie jak m.in. beton jubilerski, emalie, szkło, drewno, papier, pastik, szkło akrylowe lub inne. Jest to zawsze odnotowane w opisie produktu.

 

Pod wpływem codziennego użytkowanie dopuszczalne są delikatne zmiany koloru metalu, szczególnie pozłacanego i oksydowanego. Dokładam wszelkich starań, aby moje projekty były jak najbardziej wytrzymałe, jednak biżuteria jest produktem delikatnym, wymagającym odpowiedniego użytkowania. Należy ją chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, wpływem chemikaliów, kontaktem z innymi metalami oraz wilgocią. Warto zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi użytkowania biżuterii, zamieszczonymi w zakładce Jak dbać o biżuterię.

Gwarancja

Biżuteria QZNIAR jest objęta dwuletnią gwarancją, w ramach której naprawiane są wady ukryte. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz uszczerbków wynikających z nieprawidłowego użytkowania biżuterii. Ponadto w okresie obowiązywania gwarancji istnieje możliwość jednokrotnego bezpłatnego czyszczenia/oksydowania biżuterii. Każde kolejne czyszczenie/oksydowanie wynosi 10% ceny biżuterii.

 

Zgłaszanie reklamacji

W celu zgłoszenia reklamacji należy przesłać wypełniony formularz reklamacji wraz z biżuterią i dowodem zakupu przesłać na adres:

 

QZNIAR.com

Willow Pracownia Dominika Kuźniar
Mickiewicza 34/34a lok.7
51-619 Wrocław
tel. 795 132 094
e-mail: dominika.qzniar@gmail.com

bottom of page